ثبت نام پذیرش دانشجو برای دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای ناپیوسته ترمی سال 1392 دانشگاه جامع علمی کاربردی در چهار گروه آموزشی صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: ثبت نام دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای ترمی علمی کاربردی منحصرا از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش صورت می گیرد و تا روز شنبه 14 اردیبهشت ماه 92 ادامه خواهد داشت.

ˈحسین توکلیˈ افزود: داوطلبان دوره های کاردانی ترمی علمی کاربردی می توانند در مهلت تعیین شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای این دوره ها از سایت، درصورت واجد شرایط بودن، ثبت نام اینترنتی خود را به انجام برسانند.

وی هزینه ثبت نام دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای ترمی علمی کاربردی را 106 هزار ریال ذکر کرد و گفت: پرداخت وجه ثبت نام این دوره ها منحصرا به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش امکانپذیر است و داوطلبان ضرورت دارد با استفاده از کارت های الکترونیکی عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، نسبت به پرداخت این مبلغ اقدام کنند.

به گفته توکلی، پذیرش دانشجو در دوره های کاردانی ترمی علمی کاربردی سال 92 در 243 رشته انجام می شود که متقاضیان واجد شرایط در 92 رشته از گروه صنعت، 55 رشته از گروه کشاورزی، 61 رشته از گروه مدیریت و خدمات اجتماعی و 35 رشته از گروه فرهنگ و هنر پذیرفته خواهند شد.تاريخ : | | نویسنده : nimrooz3 |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.