معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری منطقه 7 از نصب کدهای GIS چهار رقمی در تمام ایستگاه های سطح این منطقه خبر داد و گفت: از این پس شهروندان می توانند در ایستگاه های اتوبوس از زمان ورود اتوبوس به ایستگاه از طریق پیامک مطلع شوند.

به گزارش مهر، کامران اخباری افزود: شماره چهار رقمی در تابلوهای ایستگاه‌های اتوبوس سطح منطقه نصب شد تا شهروندان از طریف پیامک بتوانند از زمان دقیق حضور اتوبوس ها در ایستگاه ها آگاه شوند.

وی با اشاره به اینکه یک سیستم منضبط اتوبوسرانی باید خود را مقید به زمان بندی در ارائه خدمات بداند، افزود: در شهر انسان‌ محور باید برای وقت انسان‌ها ارزش قائل شد و شرایط برای آرامش و آسایش هر چه بیشتر مسافران فراهم شود.

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری منطقه 7 با بیان اینکه داشتن یک ایستگاه اتوبوس مناسب برای تمام سیستم‌های حمل و نقل درون شهری امری واجب و ضروری است، اظهار داشت: مناسب بودن ایستگاه‌ها بسته به نظرات شهروندانی که از آن استفاده می‌کنند دارد. همچنین امروزه ایستگاه‌های اتوبوس دیگر فقط نقش یک سرپناه را ندارند بلکه علاوه بر آن به صورت یک سمبل یا نماد و حجم شهری در آمده‌اند.

به گفته اخباری، ایستگاه‌های اتوبوس باید متناسب با ارتقای طراحی اتومبیل‌ها و اتوبوس‌ها، مدرن و به توقعات زیباییی شناسانه مردم پاسخ دهد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در بخش حمل و نقل منطقه تصریح کرد: به منظور پاکیزگی بیشتر و جلوگیری از لغزنده بودن کف ایستگاه های بی آر تی، کف پوش این ایستگاه ها اپوکسی شده است.

معاون شهردار منطقه 7 همچنین از مرمت روشنایی ایستگاه ها و پایانه‌های شهید بهشتی و معلم و خط کشی تمام ایستگاه های سطح منطقه خبر داد.


تاريخ : | | نویسنده : nimrooz3 |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.