مقامات نظامی آمریکایی مدعی شدند برخی خلبان های ایرانی مواضع گروه تروریستی داعش را در عراق بمباران می کنند.

به گزارش عصر ایران به نقل از وب سایت " هیل" یک مقام در وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) اعلام کرد که از نظر واشنگتن این خلبان های ایرانی اند که مواضع داعش را در عراق بمباران می کنند، نه خلبان های روسی.

پیشتر برخی رسانه های غربی به نقل از برخی مقامات نظامی عراق  مدعی شده بودند که خلبان های ایرانی و روسی به کمک دولت عراق رفته اند و مواضع گروه داعش را بمباران می کنند.

ایران اعزام نیرو به عراق را تکذیب کرده و اعلام کرده است به دولت بغداد کمک می کند تا با شورشیان افراط گرای داعش مبارزه کند. با این حال مقامات ایران مداخله نظامی در بحران عراق را در صورت درخواست دولت بغداد از ایران رد نکرده اند.

همچنین یک مقام آمریکایی اعلام کرده است واشنگتن نیز برای کمک به دولت عراق در مبارزه با گروه داعش روزانه دهها پرواز شناسایی از طریق هواپیماهای بدون سرنشین بر فراز عراق انجام می دهد اما طبق گفته " چاک هاگل" وزیر دفاع آمریکا آمریکا عملیات های شناسایی را تنها با هماهنگی دولت عراق صورت می دهد و با ایران یا روسیه هیچ عملیات مشترکی صورت نداده است.

هاگل روز گذشته با اعلام این موضوع گفت: ما از کمک های ایران و روسیه به  دولت عراق برای مبارزه با داعش اطلاع داریم اما تا کنون در هیچ عملیات مشترکی در این زمینه شرکت نداشته ایم.

وزیر دفاع آمریکا افزود واشنگتن در حال ارزیابی گزارش های تیم های مشاوران نظامی است که در هفته های گذشته به عراق اعزام کرده است و پس از ارزیابی گزارش های آنها درباره نحوه مشارکت و کمک به دولت عراق برای مبارزه با گروه داعش تصمیم خواهد گرفت.تاريخ : | | نویسنده : nimrooz3 |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.