رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: فیسبوک لابی صهیونیست است، زیرا مسایل غزه را به هیچ وجه منتشر نکرد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین احمد سالک در مراسم افتتاحیه سی و دومین دوره مسابقات فرهنگی ( ادبی، پژوهشی-رسانه و فضای مجازی) دانش آموزان دختر سراسر کشور در اصفهان گفت: نباید در میدان فیسبوک بازی کرد، سعی کنید فیسبوک اسلامی بسازید و به دنیا عرضه کنید.

نماینده مردم اصفهان در مجلس در ادامه سخنان خود افزود: هر مطلب علمی که در کودکی و نوجوانی در ذهن فرد نقش ببندد مانند نقش روی سنگ خواهد بود و در تمام طول عمر با وی باقی خواهد ماند، به همین دلیل آموزش و پرورش می‌تواند نقش بسزایی در تربیت و فرهنگ کودکان و نوجوانان داشته باشد.

سالک اظهار کرد: در آسیب شناسی که در کمیسیون فرهنگی مجلس انجام گرفته است، بیشترین آسیب از ناحیه سطوح پایین فعالیت‌های آموزشی مشاهده می‌شود.

وی با بیان اینکه دلیل زندانی شدن نوجوان و جوان بیشتر ریشه در اصول تربیتی فرد دارد، خاطر نشان کرد: در کشور سه جایگاه تربیتی وجود دارد، اول هسته مقاومت فرهنگی خانواده و نقش اساسی آنها در رشد دینی و فرهنگی فرزندان خود است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس جایگاه دوم تربیتی در کشور را آموزش و پرورش دانست و ادامه داد: بیش از هشت سال یک فرد در اختیار آموزش و پرورش قرار دارد و آموزش و پرورش می‌تواند روی شخصیت توحیدی دانش آموز کار کند و فرد پس از آموزش و پرورش وارد دانشگاه می‌شود و چند سال در دانشگاه حضور دارد و خروجی آن باید فردی دلسوز، متدین و انقلابی باشد و این مسیر، مسیر بسیار مهمی است.

وی اظهار کرد: در جهت فرهنگی، ایمانی و معنوی، در آموزش و پرورش برنامه‌های خوبی وجود دارد، اما مهم اجرا است و باید این برنامه‌ها اجرایی شود.

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه کمیسیون فرهنگی مجلس آمادگی حمایت از آموزش و پرورش را در حوزه‌های مختلف دارد، گفت: باید بستری فراهم شود که مغزها فرار نکنند.

وی اضافه کرد: پایه و اساس یک حرکت سازنده در نظام، باید در دوران دانش آموزی ساخته شود، چرا که دانش آموزان امروز و آینده سازان فردا هستند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیش از نیمی از شهدای غزه، کودکان و دانش آموزان هستند، تصریح کرد: از دانش آموزان تقاضا می‌کنم، داستان نویسی‌ها، شعرها، هنرشان به سمت کودکان و نوجوانان شهید غزه باشد و ثمره مسابقات را به ایشان هدیه کنند.

وی خاطر نشان کرد: امیدوارم در این دوره از مسابقات فرهنگی دانش آموزی، نتایج مفیدی حاصل و شهامت و قدرت ایجاد شود.

تاريخ : | | نویسنده : nimrooz3 |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.