این هشداری است به مسئولینی که شاید فراموش کردند جایگاه و مقامی که دارند فقط برای خدمت است و حقی از جانب مردم بر آنها و این فقط باید راهی برای خدمت رسانی باشد و لا غیر

به گزارش ایسنا، مهدی حاج محمود عطار در بخش وبلاگ خبرآنلاین با این مقدمه در ادامه نوشت: در خبرها آمده است (سایت تابناک مورخ 93/05/26 کد خبر: ۴۲۶۵۸۷ ) به خاطر درگیری ماموران سد معبر شهرداری منطقه چهار تهران با یکی از کارگران، متاسفانه این هموطن به دلیل شدت آسیب های وارده - که به نقل از فرزند 14 ساله او که شاهد ماجرا هم بوده است به خاطر اصابت پنجه بوکس - بعد از یک هفته بستری بودن جان بجان آفرین تسلیم نمود.

این حادثه دردناک که علی الاصول باید نشان دهنده لایه های پنهان روابطی باشد که در حوزه سد معبر، بین ماموران و متخلفین (که بعضا بخاطر نداشتن شغل مناسب یا افزایش درآمد برای نجات از زندگی فلاکت بار اقدام به برپانمودن محل کسبی آنچنانی می کنند ) وجود دارد، باید ذهن شهردار محترم را به سمت فرهنگ سازی و ارتقای جایگاه انسانیت در اذهان کارمندان تحت مدیریت ایشان بیش از هر اقدام دیگری سوق دهد!

کارگری مرد، خانواده ای بی سرپرست شد و فرزندانی بی پدر ...

آیا اولویتی برای مسئولین نیست که بجای صدور بخشنامه‌های عجیب و غریب و هزینه ساز بفکر ایجاد انقلابی اخلاقی در اندیشه‌های کارمندان خود باشند؟ از توجیه عجیب رفتارهای برخی معلمین و ناظمین مدرسه در آزار و اذیت دانش آموزان و کودکانی که در مهد کودک در حال گذران زندگی هستند بگیریم تا درگیری فیزیکی مامورین سد معبر که منجر به مرگ هموطنی می شود، از انواع رفتارهای مستبدانه در ادارات با مردم بگیریم تا بایگانی نمودن طرح تکریم ارباب رجوع. از انواع بلاتکلیفی های اقتصادی بگیریم تا مرگ و میرهای ناشی از حوادث جاده ای، هوایی و ریلی. از مرگ های داخل معادن بگیریم تا غرق شدن در دریاها. از استیضاح وزیر افشاگر بگیریم تا آلودگی های شیر و هوا و بنزین و گوشت و خون و ... از اختلاس های نجومی بگیریم تا معوقات بانکی کلان مهره های خاص .از بازداشتگاه کهریزک و مرگ بعضی ها بگیریم تا .... یا خلاصه تر بگوییم:

از آسمان و زمین و زیر زمین بگیریم تا ریسمان و هوا و پشت بام. گمونم بقیه اش را نگیریم بهتر باشد، نه؟!تاريخ : | | نویسنده : nimrooz3 |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.