جاسم کرار , هافبک عراقی شاهین , بازیکن

 

هافبک عراقی شاهین در دیدار با ذوب آهن هم غایب است. ماجرای جاسم کرار آیا فقط مصدومیت اوست؟

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، جاسم کرار هافبک عراقی شاهین در دیدار با ذوب آهن هم غایب است. او هفتمین بازی تیمش را نیز از دست می دهد تا برای 11بازی باقیمانده با احتساب بازی باقی مانده از جام حذفی به ازای هر بازی 49 میلیون تومان و در قبال هر دقیقه بازی 544 هزار تومان دریافت نماید. کرار هم مانند دلار نرخش مدام تغییر می کند و البته این یکی سیر سقوطی ندارد و540 میلیون پرداختی بابت او هر بار با بازی نکردنش، به ضرر شاهین می چرخد و بر مقسوم علیه کمتری تقسیم می شود.

ماجرای جاسم کرار آیا فقط مصدومیت اوست؟ یک منبع موثق موضوعی غیر از این را می گوید. موضوعی که شاید تاکنون در بازی نکردنش نقشی نداشته اما در صورت بازی کردنش می تواند دردسر ساز شود.

شاهینی ها در ابتدای فصل با مهاجمی عراقی به نام حسام ابراهیم علی قرارداد بستند و این قرارداد ثبت نهایی شد. وی اما بنا به دلایلی نامعلوم از ایران رفت ولی نامش همچنان در فهرست شاهینی ها قرار داشت. اینکه او فسخ قرارداد امضا کرد یا نکرد موضوعی است که در ادامه به آن می پردازیم.

در نیم فصل، شاهینی ها برای جذب کرار مجبور به خروج نام این بازیکن از لیست بودند زیرا لیست آنها جای خالی نداشت. حسام ابراهیم علی در ایران نبود اما محمد مومنی مربی سابق شاهین مدعی شد برگه فسخ قرارداد با وی همان ابتدای فصل، تنظیم شده و نزد اوست. این برگه به سازمان لیگ ارائه گردید اما یک مشکل داشت. امضای روی فسخ قرارداد با امضای دفاتر سازمان لیگ و زیر قرارداد نمی خواند!

آلبرت گریگوریان از مسئولان سازمان لیگ این موضوع را به شاهینی ها اعلام می کند و با رایزنی بسیار عاقبت قرارداد حسام ابراهیم علی فسخ می شود ولی این مسئول به نمایندگان شاهین می گوید من در صورتی که شکایت و اعتراضی در این باره مطرح گردد مسئول نیستم وهر کسی می تواند عدم تشابه این دو امضا را متوجه شود.

شاهینی ها معتقدند امضاء مربوط به شخص حسام ابراهیم است ولی در لحظات آخر با تعجیل امضا کرده و ممکن است کمی مغایر با آن امضا روی قرارداد باشد.

حالا خبر می رسد برخی باشگاه ها از ماجرا با خبر شده اند و این با خبر بودن به گوش شاهینی ها هم رسیده است و درصددند برای این مشکل راهی بیابند زیرا در چنین شرایطی با شکایت باشگاه های دیگر ممکن است بازی هایی که این هافبک عراقی در آن حضور داشته اگر بازی کند سه بر صفر شود.تاريخ : | | نویسنده : nimrooz3 |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.