مردی که با همدستی برادرش، زن جوان خود را به قتل رسانده و طلاهایش را دزدیده بود به اتهام سرقت و معاونت در قتل به 15 سال زندان و برادرش به قصاص محکوم شد .

 

در این پرونده امید 31 ساله متهم است با همدستی برادر کوچک خود نقشه قتل همسرش و سرقت طلاهای او را طراحی و اجرا کرده است. در جلسه دادگاه متهمان که صبح دیروز برگزار شد، نماینده دادستان گفت: در این پرونده لقمان 27 ساله متهم به مباشرت در قتل زینب و امید 31 ساله متهم به معاونت در قتل است. آنها با طرح نقشه‌ای زینب را به بیابان‌های اطراف شهریار کشانده و پس ازخفه کردن، طلاهای او را سرقت کرده بودند. در ادامه جلسه نیز اولیای دم خواستار مجازات دو برادر جنایتکار شدند.

 

لقمان نیز مدعی شد مرتکب قتل نشده و برادرش امید، زن جوان را به قتل رسانده است. امید هم در دفاع از خود گفت: خانواده همسرم مرا خیلی اذیت می‌کردند و زینب هم می‌خواست مهریه اش را به اجرا بگذارد. وقتی موضوع را به برادرم گفتم، او نقشه قتل را طراحی و اجرا کرد. من در کلاس اول ابتدایی چند بار مردود شده‌ام و عقل درست و حسابی برای نقشه کشیدن ندارم.

 

وی افزود: من فقط در بیابان‌های اطراف شهریار یک ضربه به همسرم زدم و سپس دست و پای او را گرفتم. قضات دادگاه پس از آخرین دفاعیات متهمان و وکیل مدافعشان وارد شور شده و لقمان را به قصاص و زندان محکوم کردند. امید هم به اتهام سرقت و معاونت در قتل به 15 سال زندان محکوم شد.... / روزنامه جام جمتاريخ : | | نویسنده : nimrooz3 |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.