شام عروسی ۳۳۸ نفر را روانه بیمارستان كرد

 

۳۳۸نفر از مهمانان یك جشن عروسی در اصفهان پس از صرف شام به علت مسمومیت، روانه بیمارستان و ۸۰ نفر از آنها بستری شدند.

پنجشنبه گذشته در مراسم عروسی كه با حضور ۶۰۰ نفر در نیك آباد جرقویه از توابع شهرستان اصفهان برگزار شد، مهمانان عروسی بعد از خوردن شام از صبح جمعه به علت مسمومیت روانه بیمارستان شدند.

به گفته میزبان این مراسم، مهمانان بعد از خوردن مرغ عروسی كه از رستوران سفارش داده شده بود از ساعت ۳۰ / ۸ جمعه به علت مسمومیت به بیمارستان مراجعه كردند؛ ولی به دلیل تعداد زیاد بیماران خدمات مطلوبی از سوی بیمارستان ارائه نشد.

در این زمینه عباس معتمدی رئیس بیمارستان خیریه امام خمینی نیك آباد جرقویه با تایید خبر مسمومیت تعداد زیاد مهمانان این مراسم، گفت: از تاریخ هشتم تا دهم مرداد تعداد ۳۳۸ نفر از مهمانان این مراسم كه دچار مسمومیت شده بودند، به این بیمارستان مراجعه كردند كه از این تعداد ۸۰ نفر بستری و بقیه به صورت سرپایی درمان شدند.

وی با تاكید بر این كه این بیمارستان مشكلی از لحاظ نیرو برای درمان بیماران نداشت، در مورد علت دقیق این اتفاق تصریح كرد: هنوز علت دقیق این مسمومیت از سوی مركز بهداشت اعلام نشده است.

مدیر بهداشت محیط استان اصفهان نیز در این رابطه با تایید این كه علت این مسمومیت مربوط به برنج و مرغ عروسی بوده است، گفت: تعداد زیادی از مسموم شدگان نیز علاوه بر آمار اعلام شده به مطب های خصوصی مراجعه كرده اند.

حسین صفاری با اشاره به این كه بعد از گزارش این حادثه، كارشناسان بهداشت محیط از محل عروسی و رستوران بازدید و شرح حال بیماران را بررسی كردند، افزود: هنوز جواب قطعی آزمایشگاه اعلام نشده ولی اگر مسمومیت به علت مواد خام غذایی باشد، با رستوران برخورد می شود.

وی اضافه كرد: باتوجه به این كه تعدادی از بیماران بعد از خوردن غذای مانده شام عروسی روز بعد مسموم شده اند، مسوولیت این اتفاق در صورت وجود شاكی خصوصی به عهده میزبان خواهد بود..../ جام جم آنلاینتاريخ : | | نویسنده : nimrooz3 |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.