فارس: جسد يك زن معلوم الحال در گوني حمل نخاله ساختماني كشف شد و 4 متهم اين پرونده دستگير شدند.

ساعت 4 بعد از ظهر روز چهارشنبه مأموران كلانتري 110 شهدا از طريق مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تهران بزرگ از كشف يك جسد با خبر شدند.

مأموران با حضور در محل حادثه دريافتند جسد زن 36 ساله‌اي در يك گوني مخصوص حمل نخاله ساختماني در حالي كه لباس بر تن دارد رها شده است.

اصغرزاده بازپرس شعبه دوم دادسراي امور جنايي تهران درباره اين پرونده گفت: تحقيقات از جسد نشان داد اين زن به احتمال زياد بر اثر خفگي به قتل رسيده است.

وي ادامه داد: تحقيقات از همسايه‌ها نيز نشان داد شهروندان از ساعت 8 صبح كه در اين محل تردد داشته‌اند اين گوني را ديده‌اند اما به آن نزديك نشده و متوجه وجود جسد داخل آن نشده‌اند.

وي افزود: بررسي نشان داد در محل كشف جسد 3 ساختمان نيمه كاره وجود دارد كه اين احتمال وجود دارد زن جوان در يكي از آنها به قتل رسيده باشد و سپس جسدش به بيرون منتقل شده باشد.

بازپرس شعبه دوم دادسراي امور جنايي تهران گفت: هر 3 ساختمان مورد بازرسي و بررسي قرار گرفت تا اينكه مشخص شد در يكي از ساختمان‌ها كه حدود 30 متر با محل كشف جسد فاصله دارد گوني‌هاي هم شكل با گوني محل قرار گرفتن جسد وجود دارد.

وي ادامه داد: 3 كارگر افغاني و يك سرايدار اين ساختمان دستگير شدند اما همگي منكر ارتكاب قتل شده و مدعي شدند مقتول را نديده و نمي‌شناسند.
وي افزود: تحقيقات ادامه يافت تا اينكه مشخص شد در يكي از اتاق‌هاي نيمه ساخته اين ساختمان صندل‌هاي زنانه‌اي وجود دارد كه رنگ آن با لباس‌هاي مقتول شبيه بوده و همچنين سايز آن با سايز پاي مقتول يكي است.

اصغرزاده گفت: با اين حساب جايي براي شك وجود نداشت كه اين قتل كار يكي از اين 3 كارگر افغاني و يا سرايدار اين خانه است اما تحقيقات در اين نقطه متوقف نشد تا اينكه ادامه اين روند نشان داد در اتاقك سرايداري اين ساختمان لباس‌هاي مختلف زنانه وجود دارد.

وي ادامه داد: به احتمال زياد سرايدار اين ساختمان با زنان زيادي در ارتباط بوده و اين زن نيز يكي از همان‌ها بوده اما مشخص نيست چرا با يكي از اين افراد درگير شده و آن را به قتل رسانده است.  

تاريخ : | | نویسنده : nimrooz3 |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.