فارس: رئيس جمهور گفت: مي‌گويند چرا اسمي بعضي‌ها را در مناظره‌ برده‌ايد، من مي‌گويم اين تازه آغاز راه است.

محمود احمدي‌نژاد عصر امروز در جمع گسترده و عظيم مردم اصفهان با اشاره به توهين‌ها، تهمت‌ها و دروغ‌هايي كه در اين سه ماه به او و دولت نهم زده شده است، افزود: سه ماه است بدترين توهين‌ها، تهمت‌ها و دروغ‌ها را فقط و فقط به جرم تسليم نشدن و ايستادن بر حقوق ملت ادعا مي‌كنند.

وي اظهار داشت: مشكل آنها اين نيست كه در گوشه و كنار كشور مشكلات و ضعف‌هايي است، همه و همه براي برگرداندن همان شرايط تحميلي به ملت بزرگ ايران است.

وي افزود: آنها بدانند اين توهين‌ها چيزي نيست اگر شما صد برابر هم جمع شويد و صد برابر توهين و تهمت‌ها هم بزنيد بنده خادم ملت بزرگ ايران هستم و گلو و سينه خود را براي تير تهمت‌هاي شما آماده كرده‌ام و ما براي تحمل توهين‌ها و تهمت‌هاي شما سينه خود را آماده‌ كرده‌ايم، اما يك ريال و امضاي يك سندي كه يك ريال منافع اين ملت را تضييع كند هرگز اتفاق نخواهد افتاد.

احمدي‌نژاد تصريح كرد: مي‌گويند چرا اسم بعضي‌ها را برده‌ايد و به انقلاب با اين كار ضربه وارد مي‌شود من مي‌خواهم سؤال كنم اگر حقوق يك ملت پايمال بشود اگر كرامت يك ملت پايمال بشود، اگر وجود انقلاب زيرپا گذاشته شود آيا به انقلاب صدمه‌اي وارد نخواهد شد.

وي افزود: امام فرمودند هركس هرچقدر بزرگ باشد، اگر در مقابل انقلاب بايستد، منحرف بشود به فكر منافع خود، خانواده و گروه خود باشد اين ملت او را زير پاي خود له خواهند كرد.

وي افزود: مي‌گويند چرا اسمي بعضي‌ها را برده‌ايد من مي‌گويم اين تازه آغاز راه است.

رئيس جمهور تصريح كرد: اگر دست از توطئه عليه ملت برنداريد اگر دست از روي اموال ملت برنداريد اگر دست از سنگ‌اندازي در برابر ملت برنداريد همه آنها يكي يكي به ملت بزرگ معرفي خواهند شد.

احمدي‌نژاد خاطرنشان كرد: آنها به ملت ما توهين كردند به مردم شريف اصفهان توهين كرده‌اند براي اينكه آنها خود را تافته جدا بافته از ملت مي‌دانند آنها همه كشور را براي خود مي‌خواهند، آنها طي 24 سال تاريخ ثبت مي‌كند آنها با اعمال خودشان خون به دل ملت و رهبري عزيز كردند.

احمدي‌نژاد با اشاره به مردم اصفهان مبني بر اينكه شما صحنه را خوب مي‌شناسيد تصريح كرد: 3 ماه است بدترين توهين‌ها را به ملت بدترين تهمت‌ها را زدند آنوقت دم از اخلاق مي‌زنند امروز ‌جمع شده‌اند آب رفته را به جوي برگردانند اما من از قول مردم اصفهان به آنان مي‌گويم برگشتن آب انحراف به جوي انقلاب محال است.

وي افزود: امشب نوبت ما است تا از گفتگوي ويژه شبكه 2 با شما صحبت كنيم و تلاش كرديم در همين اصفهان اين گفتگو انجام شود اما بعضي موانع فني اجازه نداد و بايد زودتر برويم و الي حق شما را ضايع خواهد كرد.

احمدي‌نژاد با اشاره به حادثه عظيم و استقبال تاريخي مردم اصفهان در روز 15 خرداد تصريح كرد: شما هوشمندانه مسير اصلي انقلاب و اصل خط ولايت و امامت را با اراده مستحكم دنبال مي‌كنيد و امروز هم حماسه بزرگ اصفهان را همچون گذشته با خط زرين در تاريخ ثبت كرديد.

وي افزود: پس از انتخابات به فضل الهي اگر لطف خدا براي خدمتگزاري شامل حال شد جزو نخستين استان‌ها براي تشكر به اصفهان خواهم آمد.
وي افزود: من بايد به سرعت به فرودگاه بروم و اگر به گفتگوي ويژه خبري نرسم برخي‌ها آن را دبه مي‌كنند.  

تاريخ : | | نویسنده : nimrooz3 |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.