فارس: پسر جوان معتادي كه به خاطر خريد كادوي تولد براي دختر مورد علاقه خود پدر بزرگ و مادر بزرگ خود را به قتل رسانده بود مجرم شناخته شد.

عصر روز 23 آذر سال‌ گذشته ‌مأموران كلانتري 128 تهران‌نو از كشف جسد يك پيرزن و پيرمرد در محل سكونتشان با خبر شدند.

مأموران با حضور در محل واقع در خيابان نيروي هوايي دريافتند يك زن و شوهر 75 ساله و 85 ساله بر اثر اصابت ضربات متعدد چاقو و گوشت‌كوب به سر و بدنشان به قتل رسيده‌اند.

شهرياري بازپرس شعبه هفتم دادسراي امور جنايي تهران در خصوص اين پرونده گفت: بررسي نشان داد فرزندان اين زوج پس از 2 روز بي‌اطلاعي از پدر و مادر به در خانه آمده و با كمك آتش‌نشاني اقدام به بازكردن در خانه كردند.

وي ادامه داد: فرزندان مدعي‌اند از عصر ‌پنج‌شنبه از مادر و پدر خود بي‌اطلاع بوده‌اند و در اين مدت گمان مي‌كرده‌اند پدر و مادرشان بي‌اطلاع به شهرستان رفته‌اند.

وي افزود: با شروع تحقيقات در خصوص انگيزه ارتكاب قتل امكان مطرح كردن فرضيه خاصي وجود نداشت اما نكته حائز اهميت اين بود كه قتل توسط يكي از اقوام و آشنايان انجام شده بود.

شهرياري گفت: 2 مرد جوان كه يكي از آنها نوه 29 ساله و معتاد اين زوج پير بود به عنوان مظنون به ارتكاب قتل دستگير شدند اما اين افراد اعترافي نكردند.

وي افزود: تحقيقات ادامه يافت تا اينكه شامگاه 26 آذر همان سال نوه اين زوج لب به اعتراف گشود و مدعي شد روز حادثه براي دريافت پول قرضي به خانه مادر بزرگ و پدر بزرگ خود رفته اما زماني كه اين افراد به وي پول نداده‌اند عصباني شده و اين افراد را به قتل رسانده است.

تحقيقات در خصوص زواياي پنهان اين پرونده ادامه يافت تا اينكه مشخص شد اين فرد قصد داشته براي دختر جوان 25 ساله‌اي كه به وي علاقه‌مند بوده است كادوي تولد بخرد و همين امر باعث شده اين زوج پير را به قتل برساند.

شهرياري گفت: تمام فرزندان اين زوج حتي پدر و مادر اين فرد نيز با حضور در دادسراي امور جنايي تهران خواهان قصاص اين فرد شدند.تاريخ : | | نویسنده : nimrooz3 |
رپورتاژ
دوره آموزشی سقف های کشسان و کفپوش های سه بعدی
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
حمل نخاله در تهران
جشن عروسی
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته دیجی همکار
بهترین راه استفاده از خدمات لیزر
میز و صندلی تالاری
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
کیسه پرکن

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | آموزش کفپوش سه بعدی |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.